"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Eesti jalgpallikoondis alustas MM-valiktsüklit 0:5 kaotusega Bosniale (0)
07. september 2016
Scanpix

Eesti jalgpallikoondis kaotas teisipäeva õhtul MM-valiktsükli avamängus võõrsil 0:5 Bosnia ja Hertsegoviinale.

Bosnia eest tegi 7. minutil ja mängu lisaminutitel skoori Emil Spahić.

23. minutil realiseeris seisuks 2:0 penalti Edin Džeko. Eesti väravasse saatsid palli 71. minutil ka Haris Medunjanin ja 83. minutil Vedad Ibišević.

Eesti kuulub kuueliikmelisse alagruppi koos Kreeka, Bosnia ja Hertsegoviina, Gibraltari, Belgia ja Küprosega.

Järgmised mängud peab Eesti koondis 7. ja 10. oktoobril koduväljakul vastavalt Gibraltari ja Kreekaga.