"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Risto Teinonen: Eesti rahvusriiki on asunud hävitama valitsus ise (5)
21. september 2016
Scanpix

Eestis kipub tänapäeval olema nii, et inimesed, kes mõtlevad teisiti kui režiim, on automaatselt ohtlikud, peaaegu nagu riigi kukutajad, rääkis kirjastaja Risto Teinonen. "Mulle on rakendatud Eestisse sisenemise keeld ja seda ilmselt selle eest, et ma pole nõus migrantide tulva tulekuga Eestisse," ütles Teinonen.

“Arvan, et mina ei ole ohtlik Eesti rahvusriigile sellisel kujul nagu ta on põhiseaduse preambulis, vaid seda on Eesti valitsus, kes on ise asunud rahvusriiki hävitama,” sõnas kirjastaja Risto Teinonen, kelle sõnul tuleb küsida kapolt, miks teda nimetakse suuremat sorti ohuks Eesti avalikule korrale ja julgeolekule.

Teinonen rääkis Tallinna TV saates “Mõtleme taas”, et Eestis kipub tänapäeval olema nii, et inimesed, kes mõtlevad teisiti kui režiim, on automaatselt ohtlikud, peaaegu nagu riigi kukutajad. “Miul on teenete eest saadud EV kodakondsus, küll mitte minu tahte vastaselt, mulle on rakendatud Eestisse sisenemise keeld ja seda ilmselt selle eest, et ma pole nõus migrantide tulva tulekuga Eestisse. Kirjavahetuses siseministeeriumi,  kaitsepolitsei  ja kohtuga öeldakse, et olukorras, kus lähiaastatel on EV elama asumas märkimisväärne hulk teisest rassist, kultuurist ja rahvusest inimesi, on minu riigist väljasaatmine põhjendatud. Minu eeldatava tulevikureaktsiooni hindamise ainupädevus on kaitsepolitseiametil, ametil, kust on pärit suurem osa viimastel aastatel Eestis süüdimõistetud  riigireetureid.”

Teinonen kinnitas saates, et tema senises tegevuses ei ole olnud midagi seadusevastast. “Kirjastustegevus on olnud seaduslik. Kui nii poleks, oleks raamatute osas algatatud väärteo- või kriminaalmenetlus, aga midagi sellist ei ole olnud. Tallinna Ringkonnakohus ütles ühes oma määruses, et olukorras, kus võõra rassi ja kultuuri inimesed on Eestisse asumas, on sellise kirjastustegevuse lõpetamine avalikes huvides ehk kui tulevad muulased, tuleb kärpida EV elanike ja kodanike põhiseaduslikke õigusi. Seda peab siis ringkonnakohus õigeks.”

Teinonen lisas, et mullu 18. detsembril alustati tema suhtes väärteomenetlust, mis on siiani pooleli. “Mulle tundub kummaline, et väärteomenetluse alustamisega seoses saadetakse inimene kiiresti välismaale, teda ei kuulata üle. Kui küsisin menetlejalt, kuidas kavatsete mind ülekuulata, kui saadate mind riigist kiirkorras välja, vastas ta, et ei tea. Teadmatus peegeldus ka tema näost.  Seoses väärteomenetlusega toimus ka läbiotsimine minu kodus, viidi ära hulk raamatuid, raha, kaks arvutit, kaks mobiiltelefoni ja muud kraami. Pea üheksa kuu jooksul ei ole suudetud mulle asju tagastada. Menetleja ei tee ju telefoniga midagi, kõneeristused saab ta ka telefonita ning arvuti saab kopeerida paari tunniga.”

Teinoneni sõnul pole talle isiklikke asju tagastatud ühel lihtsal põhjusel. Nimelt pole EV-s menetluse eesmärgiks kahtlustuses toodud asjaolude selgitamine, vaid menetlusaluse isiku võimalikult suur kahjustamine. ” Inimese hirmutamiseks on kapol kolm suunda: majanduslik laostamine, sotsiaalne kahjustamine ning surmaga ähvardamine. Kapole on oluline, et teda kardetakse ja Eestis kardavad kapot ka kohtunikud, sh riigikohtuniku, samuti poliitikud. Kapo on organisatsioon, mille üle keegi järelvalvet ei teosta, see on paika pandud juba kapo loomisel. Kapol on kõik salastatud, alates eelarvest, töötajate arvust jne. Kapo komisjon Riigikogus ei suuda kindlasti oma ülesannet täita. Ma ei tea, kas tahabki.”
 

Kommentaarid (5)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

temaatik
7. dets. 2018 20:28
http://kes-kus.ee/islam-kristlus-ja-euroopa/
lugeja
29. juuli 2018 12:43
Iisraeli eriteenistuse "Nativ" endine juht Jacob Kedmi ka denatsifitseerimisest Balti riikides, Ukrainas, Rumeenias, Ungaris ja Poolas. https://www.youtube.com/watch?v=6EDcs5ncCSk https://spetsialny.livejournal.com/560740.html Lisaks 4 osa sarnasel teemal.
olukord
29. juuli 2018 10:59
Zbigniew Brzezinski teatas aastal 1970, et maailmavalitsus hakkab toimima veel meie eluajal. Üleminek toimub astmeliselt. Moodustatakse järjest suuremaid, stabiilsemaid ja koostööd taotlevaid üksusi ( Euroopa Ühendriigid, Euraasia Liit, Aasia Liit, Põhja – Ameerika Liit jne). Zbigniew Brzezinski: Uus Maailma Kord luuakse Venemaa vastu, ehitatakse Venemaa varemetele ja Venemaa vahenditega. Ka iga eestlane teab, et riik on halb peremees, ja seega, mida vähem riike, seda parem. Bilderbergide Klubi kohtumisel Saksamaal 1991. aasta juunis teatas David Rockefeller, et maailm on valmis maailmavalitsuse loomiseks. Maailma intellektuaalse eliidi ja maailmapankurite rahvusteülene võim on eelistatavam kui rahvuste õigus enesemääramisele, mida on siiani sajandeid järgitud. Rockefeller on öelnud ka seda, et NWO kehtestamiseks vajatakse suurt kriisi. President Clintoni meeskonda kuulunud Strobe Talbot kirjutas “Time Magasine’s”, 20.07.1992: “Järgmisel sajandil on rahvused nagu me neid tänapäeval tunneme, iganenud mõiste. Kõik riigid tunnustavad ainult üht, globaalset valitsust. Rahvusliku iseseisvuse idee pole kõigest hoolimata hea”. NATO vägede ülemjuhataja Kosovos kindral Weseli Clark tunnistas CNN-i saates juulis 1999: "Moodsas Euroopas pole homogeensetel rahvusriikidel kohta. See oli XIX sajandi idee, XXI sajandil aga viljeleme me multikulturalismi, rajades multietnilisi riike." Seoses muutustega Wall Streetil ja Trumpi saamisega USA presidendiks on võetud suund rahvusriikide taastamisele.
tendents
26. sept. 2017 21:26
Tänapäeva Euroopas peetakse rahvusriiki sisuliselt rassistlikuks nähtuseks. Londonis asuva Emalooži Grand Orient ( Grand Lodge) filiaal Le Grand Orient de France häälekandja "Humanisme" 11/1982: "Mõisted nagu rass, riigipiirid, sotsiaalsed klassid jne tuleb kaotada, et jääks ruumi ülemaailmsele lõimumisele. See tähendab meie ajastu suurt revolutsiooni, ehtsalt revolutsiooni, mis on meile ülesandeks tehtud". Le Grand Orient de France oli nii Prantsuse revolutsioonide kui ka Suure Oktoobrirevolutsiooni üks läbiviijatest. Kommunistide võimu Venemaal nimetati “kehastunud vabamüürluseks”, Tsaari - Venemaad nimetati "Euroopa häbiplekiks". Aastal 1947, kui tähistati Oktoobrirevolutsiooni 30 - ndat aastapäeva, mainis USA president Truman, et Venemaa väljus aegade hämarusest just aastal 1917. Euroopas toimunud revolutsioonidega aastatel 1917 – 18 tähistati aastal 1717 Londonis loodud Emalooži 200 -ndat aastapäeva.
Erger Mihkels
21. sept. 2016 19:05
Ja nii ongi