"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
TLT on välja vahetanud 42 trammide kontaktliini posti (0)
29. september 2016
Scanpix

Tallinna Linnatranspordi AS (TLT) on tänavu välja vahetanud kokku 42 trammide kontaktliini posti.

Juulis korraldas Tallinna Linnatranspordi AS riigihanke 27 trammiliini kandemasti väljavahetamiseks ja hankel tunnistati parimaks Elektritsentrum AS pakkumine, ütles TLT pressiesindaja Urmas Tooming BNS-ile. Firma kohustus 27 kandemasti välja vahetama ajavahemikul 1.augustist 30.septembrini.

“Tänaseks on kõik 27 kandemasti välja vahetatud. Tänavu esimesel poolaastal vahetati välja 15 kõige halvemas seisus olnud kandemasti. Seega on praeguseks välja vahetatud kokku 42 kandemasti,” sõnas Tooming. Tema sõnul jätkuvad ettevalmistused järgmiste väljavahetamist vajavate kandemastide asendamiseks uutega sel ja järgmisel aastal.

Tallinnas Narva maanteel kukkus 8. juuli õhtul kontaktliini kandepost trammile peale. Inimesed õnnetuse tagajärjel viga ei saanud, samuti ei saanud oluliselt kahjustada ka uus CAF Urbos tüüpi tramm. Veebruaris kukkus Tallinna südalinnas Pärnu maanteel ümber kolm trammide kontaktliini posti.

Veebruaris Tallinna Tehnikaülikooli teadlastelt ja OÜ Westerlux tellitud põhjalik 3. ja 4. trammiliini kontaktvõrgu postide ekspertiis näitas, et 153 postist vajas viivitamatult väljavahetamist 15. Lisaks soovitas ekspertiisi koostaja asendada veel 71 posti.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.