"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Tanel Padar valiti rahva lemmikuks silmapaistvaks nooreks eestlaseks (0)
24. november 2016
Scanpix

Mitmed inimesed tunnistasid, et on Padari eeskujul ka ise otsustanud oma poolelijäänud haridusteed jätkata.

Tanel Padar osutus Facebookis toimunud rahvahääletuse tulemuste järgi publiku lemmikuks, saades selleks kõige rohkem hääli. Pidulik auhinnatseremoonia asukohaga Park Inn by Radisson Meriton Tallinn, toimub 03.12.2016 JCI Estonia presidendiballi raames.

Padar sai mullu Tallinna täiskasvanute gümnaasiumis lõputunnistuse ja sel sügisel alustas õpinguid kõrgkoolis. Inimesed on talle kirjutanud, et on tema eeskujul täiskasvanuna kooli tagasi läinud. Tema hariduslikke saavutusi tunnustas ka Omniva, kes andis äsja välja tema pildiga postmargi. Septembris oli Tanel Padar ka üks koolikiusamise eestkõnelejatest.

Kõige suuremaks eeskujuks viimasel aastal on ta olnud aga oma tervislike eluviiside ja sportlike saavutustega. Ta on tõestuseks sellele, et tohutu tahtejõu ja suure tööga on kõik võimalik. Ei ole vist enam maratoni ega triatloni, kus Tanel Padar ei osaleks. Eestimaa Olümpiakomitee valis septembris oma liikumisnädala reklaamnäoks just Tanel Padari, Tanel oli ka augustis Otepääl toimunud triatloni maskotiks. Kes sobiks veel paremini motiveerima noori õppima ja sportima kui mitte nende iidol, rokkstaar Tanel Padar.

 

Lisaks valis kümneliikmeline žürii välja kolm laureaati, kes nende jaoks esindavad oma tegevuses kõige paremini väljendit „Inimkonna teenimine on elu parim töö“ Žüriisse kuuluvad Allar Jõks, David Vseviov, Helen Sildna, Kaire Valge, Mailis Reps, Marina Kaljurand, Marko Reikop, Toomas Lunge, Urmas Klaas ja Volli Kalm.

 

Need kolm laureaati avalikustatakse juba auhinnatseremoonial.

 

Kandideerisid Mihkel Kama, Märt Avandi, Norris Koppel, Richard Murutar, Robert Kitt, Tanel Padar, Sandra Vabarna (Sillamaa), Jalmar Vabarna, Ave Oit ja Johanna Maria Tõugu.

 

Iga-aastase programmi eesmärgiks on leida ja tunnustada noori inimesi, kes paistavad silma märkimisväärsete tulemustega oma tegevusalal ning kes algatavad positiivseid muutusi. Programmi viib läbi ja noori tunnustab Eesti Ettevõtlike Noorte Koda.

 

Programmi korraldaja Eesti Ettevõtlike Noorte Koja (JCI Eesti) eesmärgiks on noori tunnustades tõsta au sisse sotsiaalselt vastutustundlikud liidrid ühiskonnas, kes motiveerivad oma tegevusega ka teisi noori püüdlema eeskujulikkuse ja ühiskondliku vastutustundlikkuse poole.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.