"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna kesklinna sotsiaaltöötajate töötingimused paranesid oluliselt (0)
17. jaanuar 2017
Scanpix

Tallinna Kesklinna valitsuse tellimusel ning linna sotsiaal- ja tervishoiuameti rahastamisel paigaldati kesklinna sotsiaalhoolekande osakonna ruumidesse Pärnu maanteel kauaoodatud ventilatsioon.

Tallinna abilinnapea Merike Martinsoni sõnul oli tegu juba pikaaegse probleemi lahendamisega. “Et kesklinna sotsiaaltöötajate töömaht on oluliselt tõusnud, siis oli ka tarvis töötingimusi parandada, et ruumides tunneksid end paremini nii töötajad kui ka kliendid,” ütles Martinson. Nüüd on loodud nüüdisaegsed töötingimused, kus on võimalik normaalselt töötada ning häbitundeta kliente vastu võtta, lisas abilinnapea

“Ehkki remonditööd ei kuulu enam ameti eelarvest tehtavate investeeringute alla, tuldi meie pikaajalisele taotlusele ometi vastu ja eraldati sundventilatsiooni ehitamiseks vajalik summa 75 360 eurot,” selgitas Tallinna Kesklinna Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja Marje Paljak, kes eriliselt tänas Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametit vastutuleku eest 

Vajaduse sundventilatsiooni järele tekitasid pakettaknad, mis paigaldati juba 2002. aastal osakonna ruumes tehtud remondi käigus. Seetõttu võeti Pärnu mnt 9 maja 2008. aastal investeeringute nimistusse, töödeni jõuti siiski alles läinud hilissuvel. Riigihanke tulemusel tegi ehitustöö mõne kuuga ära OÜ Viljandi Õhumeister.

“Meie osakonna töötajate jaoks oli see protsess suurepärane näide heast tahtest ja laitmatust töökultuurist,“ hindab Marje Paljak. „Oleme ühtviisi tänulikud nii linna sotsiaal- ja tervishoiuametile kui ka ehitajale. Sedavõrd korrektselt oma töösse ja lepingupartnerisse suhtuvaid inimesi kui selles Viljandi firmas, nägin oma elus esmakordselt,” lisas Paljak.

Paigaldatud seadmed hakkasid tööle läinud aastavahetuse eel, homme kuulutab abilinnapea Merike Martinson pika protsessi edukalt lõpetatuks.

 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.