"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tartu rahastab keskkonnateemalisi väikeprojekte (0)
24. jaanuar 2017
Scanpix

Tartu linnavalitsus võtab vastu taotlusi keskkonnateemaliste väikeprojektide toetamiseks, linna eelarves on selleks ette nähtud 10 000 eurot.

Väikeprojektide rahastamist võivad taotleda kõik Tartu linnas tegutsevad füüsilisest isikust ettevõtjad ja juriidilised isikud, teatas tartu linnavalitsus BNS-ile. Rahastamisel eelistatakse mittetulundusühingute või sihtasutuste poolt esitatud taotlusi. Väikeprojektide finantseerimise eesmärgiks on toetada väikeprojekte, mis toimuvad Tartus ning käsitlevad jäätmete, vee, õhu, pinnase või keskkonnateadlikkuse temaatikat.

Väikeprojekte finantseeritakse kuni 80 protsendi ulatuses esitatava projekti eelarve summast, kuid mitte rohkem kui 2000 eurot.

Taotlusi võetakse vastu seni, kuni linna eelarves jätkub selleks ette nähtud raha. Tänavu on selleks ette nähtud 10 000 eurot.

Väikeprojekt tuleb ellu viia samal aastal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.