"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Euroopa Rahvusrinne valis Ojulandi enda juhatusse (0)
04. veebruar 2017
Scanpix

Massiimmigratsiooni vastu võitlev sihtasutus Eruroopa Rahvusrinne valis laupäeval enda juhatusse endise välisministri ja Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) esimehe Kristiina Ojulandi.

“Aeg on küps, et naasta rahvusvahelisse poliitikasse ja seista Eesti huvide eest islamiseeruvas Euroopas. Peame olema valmis Euroopa Liidu lagunemiseks ja seAdma õigeaegselt sisse suhted Euroopa rahvusriikide tulevaste  juhtidega,” ütles Ojuland pressiteate vahendusel. “Teen seda tööd vabatAhtlikult, ilma tasu saamata, vahendas BNS.

Peame koondama kõik jõud, et seista põliseurooplaste õiguste eest elada oma maal oma kommete ja reeglite järgi, et seista vabaduse eest ise otsustada, et Euroopa ei muutuks Euraabiaks.” 

“Praegune valitsus on äraootaval seisukohal ja jälgib endiselt vaid Brüsselist tulevaid käske,” märkis Euroopa Rahvusrinde nõukogu esimees Marek Tohu. “Me ei pea õigeks istuda viimases vagunis ja vaadata pealt, kuidas Euroopa Liit laguneb. Me peame seisma Eesti huvide eest. Me tahame teha koostööd nende jõududega Euroopas, kes seisavad rahvusriikide õiguste eest ise otsustada oma asju ja kes seisavad valge, kristliku Euroopa säilimise eest.”

Sihtasutus Euroopa Rahvusrinne asutati 29. juulil 2015, et koguda rahalisi vahendeid massiimmigratsiooni tagamaid puudutava teavitustöö tarvis, massiürituste läbiviimiseks ning massiimmigratsiooni tõkestamise küsimuses referendumi läbiviimise nõudmiseks. Oma tegevuseks kogub sihtasutus eraisikutelt ja juriidilistelt isikutelt annetusi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.