"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tauno Kangro: leian iga nädal sõprade jaoks aega (1)
14. veebruar 2017
Scanpix

"Kui leiad töö ja loomingu pinnal sõbraga ühise keele, siis on hea elust läbi minna. Kui sa sellist sõpra vahetevahel ka ei näe, siis kuu või paari pärast kohtudes on tunne, nagu oleks alles eile lahku läinud," rääkis skulptor Tauno Kangro.

Kangro võtab osa Rotary klubi ja mitme teise heategevusorganisatsiooni tööst, kus väärtustatakse ühiselt nii heategevust kui ka sõprussuhteid. “Kõik see loob ühtekuuluvustunnet nende inimestega.”

Internetist Kangro sõpru leidnud pole. “Ma ei ole arvutiinimene ja arvuti kaudu ma sõprussuhteid ei sõlmi. Ma olen nõus, et arvuti kaudu sõlmitud suhted jäävad sageli väga pealiskaudseks. Mina olen oma aja niimoodi jaganud, et leian sõpradega suhtlemiseks 1-2 päeva nädalas. Arutame koos mingeid heategevusprojekte ja ajame koos ühist asja. Koos sõbraga kontserdile minnes võid saadud emotsiooni temaga jagada. Põhiline ongi jagamine.”

“Väga häid sõpru olen leidnud tänu Rotary klubile ja samuti oma eriala kaudu. Üht oma parimat sõpra Simson von Seakyl’i tunnen juba kooliajast. Meil mõlemal on positiivne ellusuhtumine ja mul on tunne, et ka ühesugune suhtumine loomingusse ja töösse. Kui leiad töö ja loomingu pinnal sõbraga ühise keele, siis on hea elust läbi minna. Kui sa sellist sõpra vahetevahel ka ei näe, siis kuu või paari pärast kohtudes on tunne, nagu oleks alles eile lahku läinud.”

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Juhan
14. veebr. 2017 18:07
Tauno on suur ja muhe mees ja sellised inimesed on juba väärtus omaette.