"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Linnasaunad kutsuvad laupäeviti oma sünnipäevale (0)
06. märts 2017

Saunapäeval saab Salme kultuurikeskuses tervisenäitajaid mõõta, spetsialistide nõuandeid kuulata, saunatarvikuid osta ja kontserti nautida.

Esimese uue linnasauna avamisest möödub tänavu kevadel kümme aastat ning viie aasta eest võttis linnavolikogu vastu munitsipaalsaunade programmi. Linnasaunad tähistavad neid ümmargusi tähtpäevi märtsikuus tavapärasest pidulikumate ja ülaltuslike laupäevadega. “Soovime, et korralik ja moodne avalik saun oleks lõpuks igas linnaosas,” ütles abilinnapea Eha Võrk (pildil).

“2007. aastal avati Põhja-Tallinnas Tuulemaa tänaval saun ning nüüdseks oleme rajanud veel kolm moodsat, hüva leili ja korralike kümblusvõimalustega linnasauna.” Tuulemaa saunas (Tuulemaa 6) peetakse sünnipäeva sel laupäeval, Lasnamäe saunas (Pae 19) 11. märtsil, Nõmme saunas (Valdeku  13) 18. märtsil ja Raua saunas (Raua 23) 25. märtsil.

1. aprillil toimub aga Salme kultuurikeskuses lausa ülelinnaline saunateemaline tasuta tervisepäev, kus saab lasta tervisenäitajaid mõõta, spetsialistide nõuandeid kuulata, mitmesuguseid saunatarvikuid soetada ja meeleolukast kontserdist, samuti viktoriinist ning loteriist osa võtta. Eakohast põnevat ajaveetmist pakutakse ka lastele.

Salme kultuurikeskuses seatakse tervisepäevaks üles ka linnasaunadega seotud fotonäitus. Selleks kutsuvad korraldajad linlasi uute linnasaunadega seotud fotojäädvustusi jagama.

Fotod koos nende juurde käiva selgituse ja autori nimega palutakse tuua linnavalitsuse teeninduspunkti (Vabaduse väljak 7, I korrus) või linnaosavalitsusse. Elektroonselt saab fotosid saata aadressile saunad@tallinnlv.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.