"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinnas pakutakse tasuta treeningud naistele (0)
09. märts 2017
Scanpix

Põhja-Tallinna linnaosavalitsus korraldab koostöös erinevate spordiklubidega spetsiaalselt naistele suunatud tasuta treeningnädala, mis algab 6. märtsil ja kestab kuni 12. märtsini.

Põhja-Tallinna vanema Raimond Kaljulaidi sõnul on see hea võimalus tutvuda kodukoha lähedal asuvate spordiklubidega.  

“Muudatus on tingitud eelmisel aastal linnaosas toimunud eelarveküsitlusest. Kohalik kogukond nõustus linnaosa valitsuse ettepanekuga vähendada oluliselt erinevate massiürituste korraldamiseks mõeldud eelarvet ning selle asemel panustada sel aastal rohkem heakorrale. Heakorrale kulutamegi tänavu 20% rohkem. Samas oleme oma ürituste kava põhjalikult ringi teinud. Tahame naistepäeva treeningnädalaga tuua rohkem inimesi liikuvate eluviiside juurde ja samal ajal tutvustada piirkonna spordiklubisid ja treenimisvõimalusi. Loodan, et sellest on rohkem kasu kui ühekordsest kontserdist,” ütles Kaljulaid.

Naistenädala spordiüritustes osalevad Koduklubi Telliskivi, Reval Sport ja eratreener Ele Metsalu. Treeningutes on võimalik osaleda ainult naistel. 

Koduklubi Telliskivi asub Telliskivi 60 O–hoones, registreerumine tel. 56 810 888.

Pühapäeval 13.30 – Keha trimmi

Klubi Reval Sport asub aadressil Aia tn. 20, registreerumine tel. 6412068.

Neljapäeval 18.30 – Bosu

Reede 17.15 – Pilates

Laupäev 15.00 – Grit

Pühapäev 16.00 – Streching

Eratreener Ele Metsalu treeningud toimuvad Uus-Maleva tn 8, registreerumine tel. 58230064.

Kõikidele treeningutele tuleb eelnevalt registreeruda. Spordiklubidel on varuks ka mitmeid erinevaid üllatusi. Näiteks lisaks tasuta treeningutele, on Koduklubi Telliskivi kõikides teistes trennides osalemine naistepäeva nädalal 1 euro kord. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.