"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Edgar Savisaar: valimistel osalen, kui tervis lubab (1)
16. märts 2017
Albert Truuväärt

"Tahaksin küll osaleda valimistel aga kõik sõltub minu tervislikust seisundist. See on praegu peamine ja sellest ma ka lähtun," kirjutab Keskerakonna endine esimees Edgar Savisaar sotsiaalmeedias.

“Mulle räägiti, et Eesti meediat on haaranud tuhin, nagu osaleksin ma kindlalt sügisestel valimistel. Ma mõistan, miks ja kelle huvides seda juttu aetakse. Tegelikult olen ma öelnud midagi muud. Et tahaksin küll osaleda valimistel aga kõik sõltub minu tervislikust seisundist. See on praegu peamine ja sellest ma ka lähtun. Palun lähtuge Teie ka!” kirjutab Savisaar oma Facebooki kontol.

Keskerakonna fraktsiooni aseesimees Erki Savisaar sõnas, et tema kommentaar Edgar Savisaare kandideerimisest ajakirjandusele tulenes temale öeldust, et Lasnamäe piirkonnale on Edgar Savisaar sellist soovi avaldanud. “Olen alati öelnud, et isa kandideerimine sõltub tema enda otsustest ja tervisest. Minu nii-öelda kinnitus tulenes teadmisest, et Edgar Savisaar on Lasnamäe piirkonnale oma kandideerimisest teada andnud. Praeguseks on teada, et see nii ei ole,” selgitas Erki Savisaar tekkinud segadust.

 

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Jane
16. märts 2017 14:21
Tore oleks E.Savisaart jälle poliitikas näha. Ta on kõige ausam, targem ja hoolivam poliitik, keda tean. Psühhoterror ja tapmiskatse teda maha ei murdnud, aga eks tervisele ikka hoobi andis on ju ta ise erakordselt hooliv, südamlik ja heatahtlik inimene. Vastased on alatult käitunud tema suhtes ja õudne on see, et justiitsminister on samaks jäänud, kes muidugi teab, kes need valestsenaariumide koostajad olid. Tema teadmisel seda ju tehti ja eks Reformi tagatoa tegelased kiitsid selle tegevuse heaks. Ma millegi pärast arvan, et E.N.Kross oli ka tegevuses Savisaare laimukampaaniaga, sest ta on ka varem Savisaart laimanud. E.N.Kross on paljudes väärtegudes silma paistnud, aga alati karistusest pääsenud. Ega Reformi tagatoas olijatele süüdistusi ei esitatud. Nad ise tegid seda ja peale selle andsid välja veel ühe vale otsuse teise järgi, mis viisid meie riigi elatustaseme viimaste hulka. Savisaar on alati teinud kõik, mis võimalik meie riigi ja inimeste heaks. Muidugi solvasid teda ka Simson ja tema pooldajad, kuid Savisaar viha ei pea ning talle on tähtis erakond, mille ta lõi ja teades kui palju talle hääli antakse ja kui suur poolehoid tal parimate inimeste seas on läheb ta isegi haigena valimistel hääli koguma oma erakonna heaks. Loodan, et tal on biooniline jalg varsti all ja ta saab ka käia.