"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Valesti pargitud sõidukid takistavad kevadkoristust (0)
23. märts 2017
Scanpix

Eelmisel nädalal alustasid Tallinna Kommunaalameti lepingupartnerid kevadkoristustööde teostamisega, mille käigus kogutakse kokku talve jooksul kogunenud tolm, praht ja talvised puistematerjalid. 

Kuna esimeste päevade kogemused on näidanud, et töödele on oluliseks takistuseks valesti pargitud või jalakäijate-ratturite liikumisruumi hõivanud sõidukid, siis pöörduti abi saamiseks Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti poole.

Sellega seoses pööravad mupo ametnikud tänasest valesti parkimistele suuremat tähelepanu ja seda eeskätt kergliiklusteedel. Turvalise ja puhta linnaruumi tagamiseks palutakse liiklejatel liiklusseadusest tulenevaid nõudeid senisest tähelepanelikumalt järgida.

Koristustöödel on esmaseks prioriteediks elavama liiklusega peatänavad. Seejärel suunatakse vabanev ressurss kergliiklusteedele, kust eemaldatakse jalgratturitele ja eriti rulluisutajatele ning rulatajatele ohtlikud graniitsõelmed.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.