"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Jaak Uibu: Tallinna TV on äärmiselt tähtis kanal rahvastikupoliitilise teema edastamiseks (1)
13. aprill 2017
TTV

"See on võimatu, see on nonsenss, et Tallinna Televisioon sulgeda," ütles rahvastikuteadlane Jaak Uibu, kes on nördinud Postimehe juhtkirja peale, milles soovitatakse Tallinna Televisioon kiiremas korras kinni panna.

Uibu rääkis Tallinn TV uudistes, et väärtustab telekanalit igati. “Elades 100 km Tallinnast eemal, vaatan ma Tallinna Televisiooni regulaarselt ja saan sealt informatsiooni, mida ma mujalt ei saagi. Teisalt on Tallinna TV äärmiselt tähtis kanal rahvastikupoliitilise teema edastamiseks. Möödunud aasta veebruaris toimus riigikogus väga õnnestunud konverents Eesti demograafilisest seisundist. Kohal oli Tallinna TV, kuid ETV-d ei olnud. See ajendas mind hr Allikmaalt (Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa –toim) küsima, miks nemad ei tulnud. Sain vastuse, et meediakajastus oli üleriigiliselt leviva Tallinna TV poolt igati hästi teostatud. Veel ta ütleb, et õnneks on meil Tallinna TV, mis on osa rahvusringhäälingu koormusest enda kanda võtnud.”

Tallinna TV-le heidetakse ette, et kanalit vaadatakse rohkem mujal kui Tallinnas. Uudislõigu reporteri Üllar Luubi sõnul on see protsentuaalselt tõsi, muudes kohtades elavate inimeste seas TTV vaadatavus kõrgem kui Tallinnas. “Tallinnas vaatab kanalit iga kolmas elanik ehk 34%, Põhja-Eestis suisa 77%. Absoluutarvudes on aga siiski pilt Tallinna kasuks.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

inff
13. apr. 2017 19:21
http://www.ohtuleht.ee/798916/vandenouteoreetik-estonia-uputati-et-saada-lahti-rootsile-ebamugavaks-muutunud-inimestest Seose parvlaev Estonia huku ja Olof Palme mõrva vahel võtab Ole Dammegård pisidetailideni lahti 14. aprillil Nõmmel Von Glehni Teatris Telegrami korraldatud konverentsil.