"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Konverentsil saab kuulata Kristiine elanike ettepanekuid (0)
02. mai 2017
Scanpix

"Linnaosa elanike arvamuse küsimine on igati loogiline, sest kõige paremini tunnetavad Kristiine igapäevaelu just siin elavad ja ka töötavad inimesed," sõnas Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev.

Kolmapäeval, 3. mail kell 18 korraldab Kristiine linnaosa valitsus Tallinna Puuetega Inimeste Koja (Endla 59) suures saalis konverentsi “Positiivne Kristiine 2018-2022”. Üritusel antakse ülevaade samanimelise programmi raames elanike poolt kuu aja jooksul tehtud ettepanekutest Kristiine linnaosa arenguks.

Kolmapäeval toimuval konverentsil osalevad Tallinna abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aas, abilinnapea Kalle Klandorf, Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev ning Tallinna linnavolikogu aseesimees Lauri Laats. Lisaks juba tehtud ettepanekute tutvustamisele on ka kohapeal võimalik programmi veel täiendavalt omapoolseid arvamusi ja mõtteid esitada. Sissepääs on kõigile huvilistele tasuta.

“Programmi eesmärgiks on pakkuda linnaosa elanikele võimalust rääkida kaasa Kristiine arengus,” ütles Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev. “Linnaosa elanike arvamuse küsimine on igati loogiline, sest kõige paremini tunnetavad Kristiine igapäevaelu just siin elavad ja ka töötavad inimesed”.

“Esimene kord koguti taolisi ettepanekuid ligi neli aastat tagasi. Ka siis laekus inimestelt palju häid mõtteid, milledest mitmed said kenasti ellu viidud,” rääkis Belobrovtsev. “Oleme tänaseks teinud seekord laekunud ettepanekutest esimesed kokkuvõtted ja juba praegu võib öelda, et ka sellel korral on inimesed meile edastanud palju huvitavaid mõtteid ja andnud teada võimalikest kitsaskohtadest, mis vajaksid veelgi suuremat tähelepanu. Soovingi siinkohal tänada kõiki, kes meile oma mõtted edastasid”.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.