"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Estonia Selts pidas piknikku (0)
15. mai 2017

Tallinna päeval kogunesid Estonia Seltsi liikmed Pae parki, et lõpetada oma 152. hooaeg traditsioonilise piknikuga vabas õhus.

Piknikust võttis osa ka Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jaanus Riibe.

Estonia Selts on tegutsenud alates 1865. aastast, vaid Vanemuise Selts Tartus on veelgi vanem.

Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jaanus Riibe tervitas täna Pae pargis Estonia Seltsi liikmeid, kes kogunesid parki oma 152. hooaja lõpetamisele ja pidasid vabas õhus pikniku.

“Meile on suur au, et nii pika ajalooga ja väärikas selts on oma pikniku kohaks valinud just Lasnamäe linnaosa ja uue Pae pargi. Usun, et muutuv, pidevalt arenev ja modernne Lasnamägi on paljudele linnaelanikele veel avastamata ja heaks üllatuseks, mistõttu kutsun üles inimesi linnaosa avastama ja külastama ka teisi loodusrikkaid parke,” ütles Riibe.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.