"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Kultuuriklubi Kelm avab loomeinkubaatori KINK (0)
22. mai 2017
KELM

Aprillis Tallinnas enda neljandat tegevusaastat alustanud Kultuuriklubi Kelm avab loomeinkubaatori KINK, kuhu on oodatud kandideerima kõikide loomevaldkondade noored. 

Kandideerimine kestab veel kuni 25.05.2017 (ka.) Programm algab juunis ning kestab septembrini, mil toimub esimese lennu tegemisi esitlev lõppsündmus.

Programmi jooksul saavad noored koolitusi ja nõustamist, leiavad endale mentori ning võtavad ette loomeprojekti, mida esitleda esimese lennu lõppsündmusel. Kõik selleks, et aidata nende loomingulist potentsiaali realiseerida ja seeläbi Eesti kultuurimaastikku rikastada.
Pilootlendu võetakse vastu kuni 5 noort loojat või grupeeringut. Oodatud on kõik alates kunstnikest ja muusikutest kuni filmi- ja teatritegijate, kirjanike, moekunstnike ning tantsijateni välja.
Osalejaid aitab valida inkubaatori paneel, kuhu kuuluvad Rain Tolk, Hasso Krull, Virgo Sillamaa, Taavet Jansen ja teised tuntud ning tegusad kultuuritegelased.
Programmi raames korraldatakse ka neli avalikku koolituspäeva loomeettevõtluse teemadel, kuhu on oodatud kõik, kel huvi loomemajanduse valdkonna vastu.

Inkubaatori algataja ja Kultuuriklubi Kelm üks omanikest Uku Talmar: “Kelmi eesmärgiks on algusest peale olnud pakkuda noortele loojatele ja värsketele liikumistele kasvulava. Hetkel oleme seda saanud teha eelkõige läbi projektiruumi ja esinemisvõimaluste pakkumise. Sealt samm edasi astuda ja pakkuda noortele loomehingedele ühtlasi nõu ning tuge tundus igati loomulik jätk meie tegevustele.”
Täpsemat infot ja kandideerimisvormi leiab Kultuuriklubi Kelm LoomeInkubaatori KINK Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/KelmiInkubaatorKINK/
Kultuuriklubi Kelm on 2013. aprillis Tallinnas oma tegevust alustanud kultuuriasutus, mille eesmärgiks on pakkuda loomeruumi ja anda hoogu uutele tegijatele Eesti kultuurimaastikul. 2016. aasta sügisest alustas Kelmi ruumides tööd ka Teater Kelm.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.