"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Päästeamet: Päästeamet saadab humanitaarabina Ukrainasse kolm demineerimisbussi (0)
12. juuli 2017
Päästeamet

Lähiajal jõuavad Ukrainasse humanitaarabina kolm Päästeameti kasutuses olnud multifunktsionaalset demineerimisbussi. Humanitaarabina Ukraina eriolukordade ametile üle antavad demineerimisbussid tõhustavad Ukraina humanitaardemineerimist. 

Lähiajal jõuavad Ukrainasse humanitaarabina kolm Päästeameti kasutuses olnud multifunktsionaalset demineerimisbussi. Humanitaarabina Ukraina eriolukordade ametile üle antavad demineerimisbussid tõhustavad Ukraina humanitaardemineerimist. Bussid läbisid Eestis tehnilise ülevaatuse ja on valmis koheseks  kasutamiseks Ukrainas.  Busside turuväärtus kokku on 12 200 € ning busside saatmiskulud tasub Välisministeerium.

Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu kohtub kolmapäeval Kiievis eriolukordade ameti juhtidega humanitaarabi üleandmiseks ja teeb ka ülevaate Päästeameti tegevusest. Kuno Tammearu sõnul oli Eesti taasiseseisvumise järel humanitaarabi väga oluline Päästeameti ülesehitamisel. “1990-ndatel aastatel kui Päästeamet alustas oma tegevust, toetati Päästeametit humanitaarabiga põhiliselt  Soomest ja Rootsist, alates 2000 aastast oleme tehnika soetamiseks kasutanud EL-i struktuurtoetuste fonde,” sõnas peadirektor Kuno Tammearu. “Nii nagu varem aidati meid, on meil nüüd omakorda võimalus ja kohustus anda abi  teistele riikidele,” lisas Kuno Tammearu. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.