"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Ratas on Keskerakonna uue veebimängu peategelane (0)
02. august 2017
Kuvatõmmis

Keskerakond algatas kampaaniamängu "Ratas viib edasi!", kus mängijal tuleb rattaga sõita võimalikult kaugele, põigeldes eemale nii puuokstest, oravatest kui ka muust, mis edasiliikumist takistavad.

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb selgitas, et mänguga tuletatakse end meelde ka erakonna noorematele valijatele ning pakutakse vihmaseks suveks tubast meelelahutust. “Nii arvutis kui ka mobiilis mängitav mäng on lõbus ja konkurentsi pakkuv, kuid veidi ka õpetlik, tuues välja lühidalt selle, mille eest Keskerakond on valitsuses seisnud: tulumaksuvaba miinimumi tõus, lühemad ravijärjekorrad ja arenev maaelu,” selgitas Korb. 

Mängijale, kes jõuab rattal kõige kaugemale, on Keskerakond välja pannud auhinnaks jalgratta ning teise ratta võivad loosi teel omale võita kõik enda tulemuse registreerinud mängijad. Kampaaniamängu “Ratas viib edasi!” auhinnafondi väärtus on 918 eurot ning auhinna saajad kuulutatakse välja 21. augustil. Mäng on leitav erakonna kodulehel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.