"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Taavi Aas: Raivo Aegi ajal töötas kapos nii spioone kui korruptante, Dresseneid ja Põdereid (4)
22. august 2017
Svetlana Aleksejeva

Kahetsusväärsel kombel tegeleb Isamaa ja Res Publica Liit ning Raivo Aeg oma poliitaktsiooni käigus linna teenistujate halvustamise ja laimamisega, leiab Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas. "Inimene, kes valimatult ja alusetult linna töötajaid laimab, ei sobi organisatsiooni juhtima ja innustama," sõnas Aas. "Aegi ajal töötas kapos nii spioone kui korruptante, Dresseneid ja Põdereid, seega ei peaks ta liialt lahmima."

IRLI linnapeakandidaat Raivo Aeg alustas oma kampaaniat täna linnavalitsuse ees õigusrikkumisega, kui sulges lintidega linnavalitsuse ees asuva kõnnitee, ütles Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas.

“Avaliku korra eeskirjast kinnipidamine tähendab ühiselu reeglite austamist. Kõnnitee on jalakäijatele vabaks kasutamiseks ja poliitaktsioonide läbiviijatel palun seda järgida,” ütles Aas. “Vabadus meelt avaldada on meil laialdane, selleks ei ole tarvis linnaruumis liikujaid omavoliliste piirdelintidega segada.”

Aas osutas, et kahetsusväärsel kombel tegeleb Isamaa ja Res Publica Liit ning Raivo Aeg oma poliitaktsiooni käigus linna teenistujate halvustamise ja laimamisega. “Inimene, kes valimatult ja alusetult linna töötajaid laimab, ei sobi organisatsiooni juhtima ja innustama,” sõnas Aas. “Aegi ajal töötas kapos nii spioone kui korruptante, Dresseneid ja Põdereid, seega ei peaks ta liialt lahmima.”

Taavi Aasa sõnul ootab ta konkurentidelt sisuliste ideede osas selgust. Nii on IRLi poliitikud hüpelnud tasuta ühistranspordi kritiseerimise ja laiendamise nõude vahel. “Tasuta ühistransport on Tallinna edulugu ja on toonud meile palju elanikke juurde, samuti motiveerib tasuta sõit ühistransporti kasutama. Selle lõpetamine ei tule kõne alla.”

Kommentaarid (4)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

viimsi teema
28. aug. 2017 21:40
http://www.ohtuleht.ee/824799/ivo-rull-korruptsioon-ja-kohalikud-valimised
ninamees
25. aug. 2017 22:29
http://pluss.postimees.ee/4221591/kemerovo-jouk-sattus-tousu-asemel-kriisi?_ga=2.188745390.402046725.1503465370-306378047.1409497078
korruptsiooni eri
23. aug. 2017 22:00
http://www.linnaleht.ee/820042/raivo-aeg-valistab-igasuguse-koostoo-savisaarega
Aegi aeg oli kapos ilmetu.
22. aug. 2017 14:21
Paljud karjeristid ei ole võimelised midagi uut looma. Küll aga juba valmisehitatut üle võtma ja teisi kritiseerima. Salakuulajatel on aga ilmselt nõrk personaliosakond.