“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Tulekul Tallinna haigla asutamisest rääkiv konverents (0)
11. september 2017
Scanpix

Uus haigla muudab ravi Tallinnas võrdväärseks Euroopa parimate haiglatega.

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuamet korraldab 15. septembril konverentsi tulevase Tallinna ühendhaigla teemadel. Üritus toimub haigla tulevases asukohas, Narva mnt 129 konverentsitelgis. Praegu on juba korraldatud riigihange tulevase haigla planeeringu koostamiseks. Konverents tutvustab tervishoiutöötajatele uue haigla struktuuri ja planeerimise põhimõtteid. Abilinnapea Merike Martinsoni sõnul muudab uus haigla ravi Tallinnas võrdväärseks Euroopa parimate haiglatega.

Ettekannetega esinevad külalisesinejad Henny von Laarhoven Hollandi Zyderlandi tervishoiukeskusest ja Nordic Healthcare Group juhatuse liige Olli Tolkki. Jätkusuutlikust efektiivsusest tervishoius räägib Tartu ülikooli tervishoiukorralduse professor Raul-Allan Kiivet.

Teemal “Tallinna haigla, tuleviku haigla” kõneleb selle projektijuht Sven Kruup. Konverentsi viimase ettekande “Unistades suurelt …” teeb abilinnapea Merike Martinson. “Konverentsil tutvustavad välisesinejad kaasaegse haigla rajamise ja töö põhimõtteid, Eesti lektorid aga kavandatava haigla struktuuri ja paiknemist,” ütles Martinson.

Konverentsil osalejaid tervitab peaminister Jüri Ratas, tegevlinnapea Taavi Aas tutvustab Tallinna suurimaid investeeringuid tulevikus.

Uus haigla liidab tulevikus kaks keskhaiglat: AS Ida-Tallinna Keskhaigla ja AS Lääne-Tallinna Keskhaigla.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.