“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Tallinna Haiglale pühendatud konverents tutvustab uue haigla struktuure (0)
14. september 2017
Scanpix

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet korraldab reedel, 15. septembril konverentsi Tallinna Haigla teemadel. Üritus toimub haigla tulevases asukohas, aadressil Narva mnt 129, konverentsitelgis.

Praeguseks on juba korraldatud riigihange tulevase haigla mahulise ja ruumilise planeeringu koostamiseks. Et tutvustada tervishoiutöötajatele uue haigla struktuuri ja planeerimise põhimõtteid, korraldataksegi 15. septembril tulevase haigla asukohas telgikonverents.

Abilinnapea Merike Martinsoni sõnul kaasajastatakse uue Tallinna Haigla rajamisega kõigi Tallinna elanike jaoks patsiendikeskne ravitegevus ja –kvaliteet, mis muutub võrdväärseks Euroopa parimate praktikatega. “Konverentsil tutvustavad välisesinejad kaasaegse innovatiivse haigla rajamise ja patsientidele suunatud  töö põhimõtteid, oma maa lektorid aga  kavandatava haigla struktuuri ja paiknemist,” lisas Martinson.

Konverentsil osalejaid tervitab peaminister Jüri Ratas, Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas tutvustab Tallinna suurimaid investeeringuid tulevikus. Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski teeb ettekande teemal “Kas Tallinna Haiglale on kohta?  Ettekannetega esinevad  külalisesinejad Henny von Laarhoven Zyderlandi Tervishoiu Keskusest (Holland) ja Nordic Healthcare Group juhatuse liige Olli Tolkki. Jätkusuutlikust efektiivsusest tervishoius räägib Tartu ülikooli Tervishoiukorralduse professor Raul-Allan Kiivet. Teemal „Tallinna Haigla, tuleviku haigla” kõneleb projektijuht Sven Kruup. Konverentsi viimase ettekandega „Unistades suurelt …” esineb Tallinna abilinnapea Merike Martinson.

Tallinna Linnavalitsus on algatanud uue Tallinna Haigla rajamise projekti aadressil Narva mnt 129 ja Narva mnt 129b, mille kohaselt liidetakse tulevikus kaks keskhaiglat: AS Ida-Tallinna Keskhaigla ja AS Lääne-Tallinna Keskhaigla. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.