"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Autovabal päeval suunatakse ühissõidukid ümbersõidule (0)
18. september 2017
Scanpix

Tallinna Transpordiamet teatab, et seoses Autovaba päeva üritustega suletakse sõidukite liikluseks 24. septembril 06.00-st kuni 19.00-ni Viru väljaku ja G. Otsa tänava ristmiku vaheline Pärnu maantee lõik. Nimetatud ajavahemikul on ühistranspordiliinid suunatud ümbersõitudele.

Liini nr 18 autobussid Laagri suunal suunatakse ümbersõidule Narva maantee, A.Laikmaa tänava,

Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G.Otsa tänava ja Pärnu maantee kaudu ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Liini nr 40 autobussid Pelguranna suunal suunatakse ümbersõidule Narva maantee, A.Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, Vabaduse väljaku ja Kaarli puiestee kaudu ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Liini nr 36 autobussid suunatakse ümbersõidule Pärnu maantee, Estonia puiestee, Teatri väljak, Estonia puiestee, G. Otsa tänav ja Pärnu maantee kaudu, tehes täiendava peatuse Estonia puiesteel trollibussiliinide nr 1 ja 3 Vabaduse väljak peatuses ja lõpp-peatuse autobussiliinide nr 24 ja 24A Estonia peatuses ja seetõttu Pärnu maanteel paiknevates Viru ja Vabaduse väljak peatustes ei peatu.

Liini nr 5 autobussid suunatakse ümbersõidule Männiku suunal Narva maantee, Viru väljaku, Narva maantee, A.Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G.Otsa tänava, Pärnu maantee kaudu ja Pirita suunal Pärnu maantee, Estonia puiestee, A. Laikmaa tänava ja Narva maantee kaudu, tehes täiendavad peatused Pirita suunal Estonia puiesteel trollibussiliinide nr 1 ja 3 Vabaduse väljak peatuses, Estonia puiesteel Estonia peatuses ja A. Laikmaa tänaval bussiliinide 14, 18 ja 40 A. Laikmaa peatuses ja seetõttu Pärnu maanteel paiknevates Viru ja Vabaduse väljak peatustes ei peatu.

Liini nr 73 autobussid suunatakse linnast väljuval suunal ümbersõidule Pärnu maantee, Estonia puiestee, Gonsiori tänava, Raua tänava, Pronksi tänava, Narva maantee, Mere puiestee kaudu ja Veerenni suunal ümbersõidule Mere puiestee, Viru väljaku, Narva maantee, A.Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G.Otsa tänava, Pärnu maantee kaudu, tehes täiendavad peatused linnast väljuval suunal Estonia puiesteel trollibussiliinide nr 1 ja 3 Vabaduse väljak peatuses ja Estonia puiesteel Estonia peatuses ja seetõttu Pärnu maanteel paiknevates Viru ja Vabaduse väljak (Tööstuse suuna) peatustes ei peatu.

Liinide nr 21, 21B, 41 ja 41 B autobussid suunatakse Kakumäe suunal ümbersõidule Mere puiestee, Viru väljaku, Narva maantee, A.Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, Vabaduse väljaku ja Kaarli puiestee kaudu ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Liini nr 20 autobussid suunatakse Pääsküla suunal ümbersõidule Narva maantee, Viru väljaku, Narva maantee, A .Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G. Otsa tänava, Pärnu maantee ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Ttrammiliinidel nr 3 ja 4 Pärnu maanteel Tondi suunal paiknev Viru ajutine peatus tehakse ca 150 meetrit Viru väljaku pool.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.