"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
LUGEJA KIRJUTAB: Millal lõppeb linna sodimine? (2)
21. september 2017
Erlend Ferdinand

"Kes peatab sodijad? Kas tõesti puuduvad prügistajate jaoks absoluutselt igasugused karistused?" arutleb Pealinna lugeja, kes mitmel pool on märganud hoonete täissodimist.

Tere,

praegusel ajal on tulipunktis Linnahall ja selle sodimused. Olen minagi sellise “kunsti” tuline vastane, igaühel on õigus ehitada oma kuur ja seda seestpoolt sedasi määrida. Seda enam, et Linnahalli juures jalutamine ja sõidud üle mere on minu romantikuhingele alati hästi mõjunud. 

Kuid ei tohi unustada, milline nägi geniaalse arhitekti Raine Karpi töö välja enne “Sultsi sodimust”. See oli umbes nagu kogu Tallinna linn, nagu kahjuks kogu (omas mõttes nii ilus!) Eestimaa. Nt sel pildil asuv kiosk asub südalinna keskmes, mitme väärika asutuse (Tallinna kahe parima kooli, Inglise Kolledži ja Reaalkooli, samuti Keskraamatukogu Peamaja) ees. 

Küsimata, kas järgmisena võetakse sodimiseks ette samuti ajale halliks jäänud Rahvusraamatukogu (Karp ju seegi!), tahan teada: KES PEATAB SODIJAD? Kas tõesti puuduvad eesti laste ja täiskasvanud prügistajate jaoks absoluutselt igasugused karistused???

Parema homse lootuse kaotanu

Erlend-Ferdinand

36 aastat Tallinna elanik

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

hmm
22. okt. 2017 19:27
Kas keegi tundis enda seal ära?
...
19. okt. 2017 12:59
siis kui linnavalitsus lõpetab selle sodimise rahastamise maksemaksja rahade ees...