"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Otsa kool tähistab sünnipäeva minifestivaliga (0)
25. september 2017
Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool

Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli õpilased annavad kooli 98. aastapäeva puhul kolmapäeval, 27. septembril Vabaduse väljaku kõrval neli tasuta kontserti.

Kontserdid toimuvad kell 12, 14, 16 ja 18 kooliesisel platsil, selleks kohandatud väravaalusel laval. Esinevad nii klassika kui ka rütmimuusika suuna õpilased, kelle esitatavad teosed kuuluvad maailmamuusika repertuaariparemikku.

“Kuna Otsa kool viljeleb kahte üsna eriilmelist muusikasuunda, saab kogu päev kuulajate jaoks olema kahtlemata põnev ja üllatusi pakkuv. Kindlasti jätkub seal ruumi õpilaste omaloomingule ja improvisatsioonile,” ütles Otsa kooli kommunikatsioonijuht Riina Kallas, kes lisas, et kool vaatab enne oma 100. sünnipäeva lootusrikkalt tulevikku ja keskendub igapäevaselt põhitegevusele, milleks on kvaliteetse ja mitmekesise muusikaõppe pakkumine.

Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool on välja kasvanud Tallinna Kõrgemast Muusikakoolist, mis asutati aastal 1919. Pärast laulja Georg Otsa surma aastal 1975 omistati koolile muusikalegendi nimi. Aastal 1977 avati Uno Naissoo eestvedamisel levimuusika, nüüdseks rütmimuusika nimetust kandev õppesuund, millest on saanud paljude džäss- ja popmuusikute kasvulava.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.