"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kolmapäeval toimub infopäev teemal "Omastehooldajate hoolduskoormus" (0)
26. september 2017
Scanpix

Tallinna Puuetega Inimeste Koda kutsub kolmapäeval 27. septembril kell 15 osalema infopäeval "Omastehooldajate hoolduskoormus". Üritus toimub Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses, Endla 59.

Infopäeva eesmärk on anda ülevaade Maailmapanga raporti sisust hoolduskoormuse kohta Eestis ning tutvustada hoolduskoormuse vähendamise rakkerühma tööd. Lisaks räägitakse hooldusvajadusega täisealise inimese ja nende lähedaste abistamisvõimalustest Tallinnas.

Infopäeva kavas:

15:00–16:00 „Maailmapanga raport hoolduskoormuse kohta ning hoolduskoormuse vähendamise rakkerühma tegevused“, esineb Anniki Lai, Riigikantselei hoolduskoormuse rakkerühma juht.

16:00–16:45 „Hooldusvajadusega täisealiste inimeste ja nende lähedaste abistamisvõimalused Tallinnas“. Ettekandega esineb Jaanika Luus, MTÜ Koduhoolduskeskusest Certis.

Infopäeva modereerib Külli Urb.

Osalema on oodatud: puudega inimesed ja nende pereliikmed, sotsiaaltöötajad, puuetega inimeste organisatsioonide esindajad, üliõpilased jne.

Eelregistreerumine siin: https://goo.gl/kqHYPT  või tel. 65 640 48. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.