"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Tallinna Linnamuuseumi asub juhtima Triin Siiner (0)
11. oktoober 2017
Raepress

Triin Siiner on töötanud pikaajaliselt muuseumivaldkonnas, sh Eesti Vabaõhumuuseumis, Eesti Ajaloomuuseumis ja käesoleva ajani Eesti Panga muuseumi juhatajana.

Tallinna Linnavalitsus kinnitas Tallinna Linnamuuseumi direktori ametikohale Triin Siineri, kes asub Tallinna Linnamuuseumi direktori ametikohale alates 1. detsembrist 2017.

Triin Siiner on töötanud pikaajaliselt muuseumivaldkonnas, sh Eesti Vabaõhumuuseumis, Eesti Ajaloomuuseumis ja käesoleva ajani Eesti Panga muuseumi juhatajana.

Tallinna Linnamuuseumi direktori vaba ametikoha täitmiseks kuulutas Tallinna Kultuuriamet välja avaliku konkursi. Konkursile esitati seitse sooviavaldust, hindamisvooru tulemusel kutsuti neist viis tugevamat kandidaati vestlusvooru ning neist parim kandidaat pääses teise vestlusvooru.

Komisjoniliikmete hinnangul on valituks osutunud kandidaadil kindel visioon linnamuuseumi arendamiseks, vajalikud kogemused ja haridus ning lisaks linnamuuseumi juhtimiseks vajalikele kompetentsidele ka lisakompetentse ning väärtuslikke isikuomadusi. Ta on praktiseerinud andragoogika grupijuht/koolitajana, ta on koostööaldis, tasakaalukas ning muuseumivaldkonnas positiivse ja lugupeetud mainega.

Tallinna Linnamuuseumi direktori Kalmar Ulmiga lõpetati töösuhe tänavu augustis töötajapoolse töölepingu korralise ülesütlemise tõttu.
Tallinna Linnamuuseumi põhimääruse alusel juhib linnamuuseumi direktor, kelle kinnitab Tallinna õigusaktides kehtestatud korras ametisse ja vabastab ametist linnavalitsus linnapea ettepanekul.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.