"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Argo Ader: hea isa on alati kohal, kui laps teda vajab (0)
12. november 2017
Scanpix

"Kahjuks tegelevad isad lastega vähem kui varem ja kui seda peaks tegema,“ rääkis eratreener ja kulturist Argo Ader. „Põhjus on selles, et meie elu on läinud väga materiaalseks ja paratamatult langeb isa õlale vastutus pere toimetuleku eest. Töö kõrvalt aga sageli lihtsalt ei jää isal aega lastega tegelemiseks."

Ader meenutab, et oli veel väike, kui vanemad lahutasid. “Mõned aastad hiljem isa suri, nii et mu mälestused isast on võrdlemisi napid.”

Oma lapsed tahaks Ader õpetada hindama pereväärtusi. “Pere ja head suhted peres on elus kõige tähtsamad. Hea isa on see, kes on alati kohal, kui laps isa vajab. Hea isa tegeleb lapsega ja kuulab ta alati ära.”

Kahjuks tegelevad isad lastega vähem kui varem ja kui seda peaks tegema, leiab Ader. “Põhjus on selles, et meie elu on läinud väga materiaalseks ja paratamatult langeb isa õlale vastutus pere toimetuleku eest. Töö kõrvalt aga sageli lihtsalt ei jää isal aega lastega tegelemiseks.”

“Seda, et isa alimente ei maksa, heaks kiita loomulikult ei saa. Ma ei kiirustaks aga kõiki neid isasid ühe mütsiga lööma. Alimente on mehele lihtne peale panna, aga nii mõnigi kord on alimentide mittemaksmise taga probleem, mida tasuks samuti vaadata ja teada. Minu ühel tuttaval näiteks ei lastud isegi oma last näha,” lisas Ader.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.