Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
FOTOD! Eesti loodusesõbrad nõuavad Toompeal metsa päästmist (2)
15. detsember 2017
Svetlana Aleksejeva

Rahvaühendus Eesti Metsa Abiks tahab suure rahvakogunemisega avardada maid ja metsi haldavate ametkondade ja poliitikute meeli Eesti metsa abiks. 

“Üheskoos tuletame täidesaatvale ja seadusandlikule riigivõimule meelde, et Eesti loodusvarad ja loodusressursid on põhiseaduse järgi…” kirjutab ühendus oma kodulehel.

Vaata galeriid (81)


Meeleavaldusel esinevad kõnedega Linda-Mari Väli, Mihkel Kangur, Toomas Kiho, Hasso Krull, Kristjan Piirimäe, Toomas Trapido, Tiit Kaasik, Indrek Vainu, Kaupo Vipp, Erki Kaikonen ja Ketlin Kaljas.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Looduse Sõber
15. dets. 2017 23:18
Parandus artikli pealkirjale: tõeline loodusesõber hoiab internetipõhistest metsa-abilistest eemale.
arno
17. dets. 2017 12:03
Eelmine kommenteerija on jätnud oma kommentari poolikuks ... lõpetatud lause võiks olla selline: tõeline loodusesõber hoiab internetipõhistest metsa-abilistest eemale, suleb end tuppa, tõmbab paksud kardinad ette ja pobiseb seal anonüümselt endamisi - jälgides, et kas äkki keegi kuskilt ei kuule tema pominat ...