"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Reformierakond valib uue esimehe 14. aprillil (0)
20. detsember 2017
Scanpix

Reformierakonna juhatus otsustas, et erakonna esimehe valimised on 14. aprillil peetaval erakonna üldkogul.

“Juhatus otsustas üksmeelselt, et esimehe ja juhatuse valimised toimuvad 14. aprilli üldkogul,” kirjutas Reformierakonna juhatuse liige Arto Aas sotsiaalvõrgustikus Twitter. Reformierakonna pressiesindaja teatas, et erakonna volikogu, kus kinnitatakse sisevalimiste praktilised küsimused, koguneb 20. jaanuaril, vahenda sBNS.

Kuni üldkoguni jätkab erakonna juhina Hanno Pevkur.

“Reformierakond saab parlamendivalimistel edukas olla vaid ühtse meeskonnana. Tänane [kolmapäevane] otsus üldkogu kokku kutsumiseks oli mõistlik kompromiss, millega olid üksmeelselt nõus kõik juhatuse liikmed. See on hea märk suurema ühtsuse saavutamisel,” ütles Pevkur.

“Erakonna siseelust olulisem on aga jätkuvalt keskendumine poliitilisele sisule. Peame näitama uute ja värskete ideedega veel selgemalt, et Reformierakond on ainus alternatiiv praeguse valitsuse poliitikale. Seetõttu jätkame aktiivselt tööd Reformierakonna programmi koostamisel ning samuti kavatseme edaspidigi juhtida tähelepanu keskerakondliku valitsuse vajakajäämistele,” sõnas Pevkur.

Üldkogul valitakse esmakordselt juhatusse otse piirkondade poolt ka kolm regionaalselt esindajat.

Praeguse seisuga on ainsana kandideerimisest Reformierakonna esimehe kohale teatanud Euroopa Parlamendi saadik ja Reformierakonna aseesimees Kaja Kallas.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.