Liiklusjuhtimiskeskuse teatel on laupäeval teeolud talviselt head, kuid vähestes kohtades esineb udu.
Varahommikul olid põhimaanteed ja suuremad tugiteed valdavalt soolaniisked ja puhtad. Üksikutes kohtades sajab kerget lund ning Harju- ja Hiiumaal on kohati teedel udu, vahendas BNS.
Prognoosi järgi ilmaolud laupäeval oluliselt ei muutu. Ilm püsib valdavalt pilves, kohati sajab lund ning tihedamaid sajuhooge on oodata ainult põhjarannikul ja saartel. Õhutemperatuur jääb päeval 0 kuni -4 kraadi vahemikku.
Maanteeamet tuletab sõidukijuhtidele meelde, et liiklemisel talvistes teeoludes tuleb jälgida piirkiirust. Kiirust ületades on ajavõit tühine, kuid peatumisteekond pikeneb ohu korral oluliselt.