"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Mõõtmised põlengupiirkonnas mürgiste ainete levikut ei tuvastanud (0)
25. jaanuar 2018
Scanpix

Tallinnas Valukoja tänaval tööstushoone põlengu tõttu õhku paiskunud mürgine suits oli pärastlõunaks hajunud.

“Erinevate ametkondade korduvad mõõtmistulemused Valukoja tänava piirkonnas õhust inimorganismile ohtlikus koguses mürgiseid aineid enam ei leidnud,” teatas Põhja päästekeskus kella 13 ajal.

Põhja päästekeskus teatas suurpõlengust kella 9.30 ajal, kui selgus, et Valukoja tänaval oli tuld võtnud kolmekorruseline tööstushoone. Põleng oli selle esimesel korrusel ning kuna süttinud oli titaani ja tsirkooni saepuru, hakkas linna kohale levima mürgine suits. Päästjad andsid koheselt ka soovituse piirkonna elanikel aknad sulgeda ning tervise halvenedes pöörduda kiirabiarstide poole.

Kella 11.34 ajal õnnestus päästjatel suurpõlengule piir panna. Kiirabi oli selleks ajaks vaadanud sündmuskohal üle 14 inimest ja keegi hospitaliseerimist ei vajanud.

Kella 12.10 ajal teatasid päästjad, et leekidele pandi piir.

Valukoja tänaval olid töös Lasnamäe, Lilleküla, Kesklinna, Nõmme, Assaku, Pirita ja Keila päästjad ning tehnika, samuti politsei ja kiirabi, vajalikke mõõtmisi teostab erikeemiatalitus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.