"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Tallinna suurpõlengu järgselt tuli üks päästja haiglasse viia (0)
25. jaanuar 2018
Scanpix/ pilt on illustreeriv

Täna hommikul kell 9.30  süttinud Valukoja tänaval asuva tööstushoone kustutamise järel tuli üks päästja haiglasse viia, kiirabi vaatas kohapeal üle 22 inimest.

“Praeguse info kohaselt vaatas kiirabi Valukoja tänava sündmusel kohapeal üle 22 inimest – nii päästjaid kui objekti töötajaid. Üks päästja viidi tervisekontrolliks haiglasse, teised hospitaliseerimist ei vajanud,” teatas Põhja päästekeskuse pressiesindaja.

Põhja päästekeskus teatas suurpõlengust kella 9.30 ajal, kui selgus, et Valukoja tänaval oli tuld võtnud kolmekorruseline tööstushoone. Põleng oli selle esimesel korrusel ning kuna süttinud oli titaani ja tsirkooni saepuru, hakkas linna kohale levima mürgine suits.

Päästjad andsid koheselt ka soovituse piirkonna elanikel aknad sulgeda ning tervise halvenedes pöörduda kiirabiarstide poole.

Kella 11.34 ajal õnnestus päästjatel suurpõlengule piir panna. Kella 13 ajal tehtud mõõtmised selgitasid, et inimese organismile ohtlikku saastet õhus pole.

Valukoja tänaval olid töös Lasnamäe, Lilleküla, Kesklinna, Nõmme, Assaku, Pirita ja Keila päästjad ning tehnika, samuti politsei ja kiirabi, vajalikke mõõtmisi teostab erikeemiatalitus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.