"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Putin: valitsus korraldagu olümpiale mittelastutele võistused (3)
31. jaanuar 2018
Scanpix

Vene president Vladimir Putin tuletas kohtumisel valitsuse liikmetega neile meelde otsust korraldada Vene sportlastele, keda Pyeongchangi taliolümpiamängudele ei lubatud, oma võistlused, ütles presidendi pressisekretär Dmitri Peskov.

“President andis ülesande esiteks, tagada võistlustulemuste alusel sportlaste premeerimine nagu olümpiavõitude puhul,” ütles Peskov.

“Lisaks palus ta arutada majandustegelastega läbi, kuidas tagada reklaamilepingud sportlastele, keda ei lastud olümpiamängudele,” lisas presidendi pressisekretär.

Ajakirjanike küsimusele, millal ja kus toimuvad Venemaa sisevõistlused, vastas Peskov, et need küsimused tuleb veel läbi töötada. Ta ei öelnud ka, kas sinna kutsutakse välissportlasi ja kas neid kantakse televisioonis üle. Sellega peab tegelema valitsus, ütles Peskov.

Kommentaarid (3)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Ah nii
1. veebr. 2018 12:43
See, et kedagi olümpiale ei lasta on kuritegu. Sportlased pole milleski süüdi. Ma ei laseks siis juba Ukraina sportlasi, kuna Kiievis tehti kuritegelik, verine ja seadusevastane võimuvahetus, mille järgi tulid võimule poliitikud, kes ajasid inimesed vaesusesse. Muidugi käputäis rikkaid on ka. Venemaal suhtutakse kõigisse rahvustesse hästi.
inimkonnale
31. jaan. 2018 19:18
Õpetussõnad 28:3 Kehv mees, kes rõhub viletsaid, on otsekui vihm, mis uhub ega jäta leiba. 4 Seaduse hülgajad kiidavad õelaid, aga Seaduse täitjad võitlevad nende vastu. 5 Kurjad inimesed ei mõista, mis on õige, aga kes Issandat otsivad, mõistavad täiesti. 6 Parem vaene, kes elab vagaduses, kui rikas, kelle teed on kõverad. 7 Kes peab Seadust, on mõistlik poeg, aga kes seltsib kergemeelsetega, teeb oma isale häbi. 8 Kes suurendab oma varandust rendi ja kasu läbi, kogub seda sellele, kes halastab vaeste peale. 9 Kes pöörab oma kõrva ära Seadust kuulmast, selle palvegi on jäledus. 10 Kes eksitab õigeid kurjale teele, langeb omaenese auku, aga vagad saavad hea pärisosa. 11 Rikas mees on iseenese silmis tark, aga arusaaja vaene näeb teda läbi. 12 Kui õiged hõiskavad, on kõik suurepärane, aga kui õelad tõusevad, peavad inimesed peitu pugema. 13 Kes oma üleastumisi varjab, ei jõua sihile, aga kes neid tunnistab ja need hülgab, leiab armu.
Põhja mängud
31. jaan. 2018 19:08
Sisuliselt ettepanek ellukutsuda omaaegsed Põhja mängud. Vähemalt finantsiliselt muide igati respektaabel ettepanek miljonid dollarid suunata julgelt otse Venemaale. Esialgu siis Sotši kuid järgnevalt teisi talispordi keskusi väljaehitada Venemaa ju Põhjala.