"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Esmaspäeval toimub enampakkumine Viru tn 26 müügikioskite kasutusse andmiseks (0)
09. veebruar 2018
Scanpix

Esmaspäeval, 12. veebruaril algusega kell 8.30 toimub Hopneri majas (Raekoja plats 18, 4. korruse saal) suuline enampakkumine Viru tn 26 müügikioskite kasutusse andmiseks lillede jaemüügi eesmärgil.

Abilinnapea Aivar Riisalu märkis, et vaatamata varasemate kauplejate korduvatele kaebustele takistada müügikioskite kasutusse andmist avalikul suulisel enampakkumisel, on kohus taas asunud seisukohale, et enampakkumise keelamine ei ole põhjendatud ning peab kaebuse eduväljavaateid kasinaks. “Seetõttu jättis Tallinna Halduskohus täna rahuldamata kaebajate juba teist korda esitatud esialgse õiguskaitse taotluse, mille esitasid müügikioskites varasemalt kaubelnud 12 ettevõtjat,” sõnas Riisalu.

Suulisele enampakkumine avatakse kell 8.30. Pärast osalejate registreerimise lõppemist viiakse enampakkumine läbi eesti keeles ning müügikioskite numeratsiooni alusel, alustades müügikioskist nr 1. Müügikioskite enampakkumiste vahel osalejate registreerimist ei toimu, seega peavad kõik osaleda soovijad arvestama, et enampakkumisel osalemiseks tuleb olla kohal juba hommikul ning täidetud peavad olema ka enampakkumise tingimused – tasuda osavõtutasu ja tagatisraha ning esitada enampakkumisel osalemiseks nõutud dokumendid. Enampakkumise ühe kioski alghind on 1000 eurot kalendrikuus, millele lisandub käibemaks. Enampakkumise samm kõikidel äriruumidel on 50 eurot ehk summa, mille võrra on võimalik pakkumusi suurendada.

Suulise enampakkumise tingimustega saab lähemalt tutvuda Tallinna Turud veebilehel .

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.