"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lapsed, joonistama! Omniva paneb laste joonistatud kingitused postmargile (0)
13. veebruar 2018
Scanpix

Omniva algatas Vabariigi 100. sünnipäeva puhul koostöös EV100 ja ERR Lastejaamaga laste joonistusvõistluse "Minu kingitus Eestile". Kolm konkursi võidutööd jõuavad septembrikuus päris ehtsatele postmarkidele.

Omniva turundus ja e-kanalite osakonna juhi Katre Uibomäe sõnul on joonistusvõistlus igati meeleolukas, kuid samas väärikas aktsioon Vabariigi sünnipäeva puhul. “Mis saaks olla toredam, kui tuhanded lapsed Eesti Vabariigile kingitusi joonistamas? Just laste, ERR Lastejaama, EV100 toimkonna ja Omniva koostöös kingime Eesti Vabariigile mälestuse tähtsast sündmusest – postmargi “Minu kingitus Eestile”,” selgitas Uibomäe.

Võistlus leiab aset kolmes vanuserühmas: 0-6 aastased mudilased, 7-11 aastased lapsed ning 12-16 aastased noored. Kõigi esitatud tööde seast valitakse žürii- ning rahvahääletuse tulemuse põhjal välja kolm võidutööd, mis jõuavad päris ehtsatele postmarkidele.

Konkursil osalemiseks tuleb oma joonistus hiljemalt 1. maiks saata joonistusvõistluse ametlikku postkontorisse aadressil Pallasti 28, 10001 Tallinn.

Ümbriku peale tuleks kindlasti lisada ka märksõna “Minu kingitus Eestile”.

Konkursi võitja kuulutatakse välja 1. juunil rahvusvahelisel lastekaitsepäeval.

Koos Eesti Vabariigiga tähistab juubeliaastat ka Omniva. Koostöös EV100 korraldustoimkonnaga on Omniva ellu kutsunud #omniva100 üritused, mis lubavad kõigil eestimaalastel Omniva juubeliaastast osa saada. Ülevaate Omniva100 üritustest leiab Omniva kodulehelt. Nagu EV100 juubeliüritusedki on juba käimas, algas ka Omniva100 juubeliürituste sari 2017. aasta novembris Omniva uue logistikakeskuse piduliku nurgakiviüritusega.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.