Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Suurpered saavad vabariigi aastapäeva puhul toetust (1)
19. veebruar 2018
Scanpix

Tallinna perekonnaseisuameti juhataja Karin Kase sõnul on iive  linnas olnud positiivne alates 2005. aastast. "Tallinn erineb selle poolest tegelikult kogu vabariigist," lisas Kask.

Ühe positiivse iibe põhjustajana näeb Kask seda, et Tallinna elanikkond aina kasvab, ja seda just noorte inimeste arvel. “Tallinnas ehitatakse palju kortereid ja siin on ka palju töökohti, see on kindlasti üks põhjus, miks noori inimesi Tallinnasse juurde tuleb.”

Tallinna linn on juba aastaid maksnud Eesti Vabariigi aastapäevaks toetust paljulapselistele peredele. 2017. aastal maksti toetust 340 perele, kus oli 1137 last. Tänavu on toetuse suurus 35 eurot lapse kohta ja seda saavad pered, kus on vähemalt kolm last ning kelle netosissetulek jääb alla 500 euro kuus pere esimese liikme ja alla 400 euro iga järgmise liikme kohta. Toetust saab taotleda kolme kuu jooksul, 24. maini oma linnaosa sotsiaalhoolekande osakonnast. Toetuse saamiseks tuleb täita taotlus, mille leiab Tallinna kodulehelt.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Jevgeni
25. veebr. 2018 08:53
Kust leida see avaldus?