"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Siseminister: Prantsusmaal on tänavu nurjatud kaks terrorirünnakut (1)
25. veebruar 2018
Scanpix

Prantsusmaal on sel aastal nurjatud kaks terrorirünnakut - spordimeeskonnale ja relvajõududele, ütles siseminister Gérard Collomb.

Prantsusmaal kehtib viimaste aastate terrorirünnakute tõttu ikka veel kõrgeim ohutase, vahendas BNS.

“Me oleme alates 1. jaanuarist nurjanud kaks kavandatud rünnakut, mida ei olnud küll lõplikult viimistletud, aga mille läbiviimise katsega tegeles mitu inimest,” ütles Collomb raadiojaamale Europe 1.

Üks rünnak pidi aset leidma riigi ida-, teine lääneosas, lisas minister. Üks oli suunatud “suure spordivõistkonna” vastu ja sihikul olid noored, teise sihtmärgiks olid relvajõud.

Politsei jälgis mitut arvatavat islamisti ja pidas nad kinni.

“Tänu sellele õnnestus meil need vandenõud nurjata,” ütles Collomb, kuid ei täpsustanud kohti ega sihtmärke.

Ametlikel andmetel hoiti 2017. aastal Prantsusmaal ära 20 terrorirünnakut.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

inimkonnale
26. veebr. 2018 21:16
Johannese esimene kiri 4:Õigest ja valest vaimust 1 Armsad, ärge usaldage iga vaimu, vaid katsuge vaimud läbi, kas nad on Jumalast, sest palju valeprohveteid on läinud välja maailma. 2 Te tunnete Jumala Vaimu sellest: iga vaim, kes tunnistab Jeesust Kristust lihasse tulnuna, see on Jumalast, 3 ning ükski vaim, kes seda Jeesust ei tunnista, ei ole Jumalast, vaid see on antikristuse oma, kellest te olete kuulnud, et ta tuleb, ja nüüd ta juba ongi maailmas. 4 Teie, lapsed, olete Jumalast ja olete nad ära võitnud, sest see, kes on teis, on suurem sellest, kes on maailmas. 5 Nemad on maailmast, seepärast nad räägivad nagu maailmgi, ja maailm kuulab neid. 6 Meie oleme Jumalast; kes on Jumala ära tundnud, see kuulab meid. Kes ei ole Jumalast, ei kuula meid. Sellest me tunneme ära tõe vaimu ja eksituse vaimu.