"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Keskraamatukogu ootab lapsi lugemismängudele (0)
27. veebruar 2018
Scanpix

"Lugemismängud"  toimuvad Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteeninduses (Estonia pst 8) ) laupäeviti, 10. ja 17. märtsil ning 7. ja 14. aprillil kell 11. Ootame lugemismängudest osa võtma 5–7-aastaseid lapsi, kelle lugemisoskus vajab arendamist

Ürituste eesmärgiks on tekitada lastes lugemishuvi ning toetada ja arendada lugemisoskust läbi mängu.

“Lugemismängud” on koostanud Eesti parimad lugemisspetsialistid ning mängujuhtideks on Eesti Lugemisühingu liikmed – logopeedid, õpetajad ja eripedagoogid.

Mängudest osavõtt on tasuta. Lugemismängude läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu. Projekt toimub koostöös Eesti Lugemisühinguga.

Kohtade arv on piiratud. Osalemiseks on vajalik igale mängukorrale eelregistreerida e-posti aadressil laste@tln.lib.ee või telefonil 683 0914 või raamatukogus kohapeal (Estonia pst 8).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.