"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Turismimajanduse edendamise e-õppe kursus ootab registreerujaid (0)
28. veebruar 2018
Scanpix

Homme, 1. märtsil, avatakse kandideerimine rahvusvahelises projektis BOOSTED ("Rakenduskõrgharidus turismimajanduse edendamiseks") valmivatele e-kursustele.

Projekti BOOSTED eesmärk on pakkuda teadmisi ja oskusi turismisektori konkurentsivõime tugevdamiseks ning Kesk-Läänemere piirkonna kui ühtse turismisihtkoha edendamiseks, arendades turismialase kõrghariduse õppekavu Eestis, Lätis ja Soomes.

Ingliskeelne e-õppe moodul koosneb kaheksast kursusest, neist seitse toimub e-õppes ja innovaatilise tootearenduse kursus peetakse kevadkoolina Saaremaal. Kursused hõlmavad turismi- ja elamustoodete loomist, digitaalset turunduskommunikatsiooni, müügiedendust; koostööoskuste, kultuuridevahelise suhtlemise ning loomingulise lähenemise arendamist jm. Tasuta kursused sobivad turismi ja ettevõtluse üliõpilastele õppekava täitmiseks, samuti ka täienduskoolituseks. Igal pilootkursustel saab osaleda kuni 30 õppijat.

Eelistatud on projekti partnerkõrgkoolide tudengid, kuid vabade kohtade korral on oodatud ka huvilised väljastpoolt ülikooli.

Kursused on loonud Satakunta Rakenduskõrgkooli, Läti Ülikooli, Vidzeme Rakenduskõrgkooli ja TTÜ Eesti Mereakadeemia Meremajanduse keskuse õppejõud.

Projekti elluviimist toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi Interreg VA Kesk-Läänemere programm.

Kandideerimine kursustele ja lisainfo: http://www.projectboosted.eu/student-corner/

Lisainfo: Eeve Kärblane, Tel. 45 24036; eeve.karblane@ttu.ee

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.