"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Austraalia toetab Briti sanktsioone Venemaale (1)
15. märts 2018
Scanpix

Austraalia mõistab hukka Vene topeltagendi ja tema tütre mürgitamise Inglismaal ja täielikult toetab Suurbritannia sanktsioone Venemaale.

Austraalia peaministri Malcolm Turnbulli sõnul esitas Briti peaminister Theresa May veenvad argumendid, et Sergei ja Julia Skripali mürgitamise taga on Venemaa, vahendas BNS.

Vahejuhtum on sisult “ebaseaduslik Venemaa jõu kasutamine Ühendkuningriigi ja selle rahva vastu”, ütles Turnbull Austraalia ringhäälingu ABC vahendusel.

Austraalia koostab oma vastust Suurbritannia toetuseks ning peab konsultatsioone Briti valitsuse ja teiste partneritega, lisas ta.

Välisminister Julie Bishopi sõnul “Austraalia on solidaarne ja toetab Ühendkuningriiki vastuste nõudmisel Venemaalt ja sammude astumises Venemaa riigi vastu”.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

inimkonnale
17. märts 2018 00:10
Peetruse teine kiri 3:Issanda päeva tulemisest 1 Mu armsad, see on nüüd juba teine kiri, mille ma teile kirjutan. Mõlemas ma virgutan meenutamise kaudu teie selget mõistust, 2 et te mäletaksite sõnu, mida pühad prohvetid enne on rääkinud, ning Issanda ja Päästja käsku teie apostlitelt. 3 Seda teadke esmalt, et viimseil päevil tuleb pilkesõnadega pilkajaid, kes käivad iseenese himude järgi 4 ja ütlevad: „Kus on tema tulemise tõotus? Sest pärast seda, kui isad on läinud magama, on jäänud kõik nõnda nagu loomise algusest peale.” 5 Aga seda väites jääb neil kahe silma vahele, et muiste olid olemas taevad ja veest tuli maa, mis püsis koos vee läbi Jumala sõna jõul, 6 mille läbi tookordne maailm hukkus veeuputuses. 7 Aga praegusi taevaid ja maad, mis on säilitatud sellesama sõna jõul, hoitakse tule jaoks jumalakartmatute inimeste kohtu ja hukatuse päevaks. 8 Aga selle juures, mu armsad, ärgu jäägu teie eest varjule, et Issanda juures on üks päev nagu tuhat aastat ja tuhat aastat nagu üks päev. 9 Issand ei viivita tõotust täitmast, nii nagu mõned peavad seda viivitamiseks, vaid tema on teie vastu pikameelne, sest ta ei taha, et keegi hukkuks, vaid et kõik jõuaksid meeleparandusele. 10 Aga Issanda päev tuleb nagu varas. Siis hukkuvad taevad raginal, algained lagunevad lõõmates ning maad ja tema tegusid ei leita enam. 11 Kui see kõik nõnda laguneb - missugused siis peate olema teie pühas eluviisis ja jumalakartuses, 12 oodates ja kiirendades Jumala päeva tulemist, mil taevad põledes lagunevad ja algained lõõmates ära sulavad. 13 Meie ootame aga tema tõotuse järgi uusi taevaid ja uut maad, kus elab õigus.