"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
USA saadab Salisbury rünnaku tõttu välja 60 Vene diplomaati (5)
26. märts 2018
Scanpix

USA president Donald Trump andis täna korralduse saata vastuseks endise Vene topeltagendi närvimürgiga ründamisele Suurbritannias Salisburys riigist välja 60 väidetavat Vene luurajat.

USA administratsiooni kõrge ametnik ütles täna , et Seattle’i Vene konsulaadi 48 “teadaolevale luureohvitserile” ja 12 ÜRO Venemaa esinduses anti korraldus seitsme päeva jooksul Ühendriikidest lahkuda, vahendas BNS.

Kommentaarid (5)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

aastapäev
17. apr. 2018 21:22
1941. aasta 17. aprillil USA Kongress: kui sõda alustab Saksamaa, siis toetame Nõukogude Liitu, kui alustab Nõukogude Liit, siis toetame Saksamaad.
diplomaat
7. apr. 2018 20:54
https://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/05042018-baltiyskiy-sammit-tramp-oskorbil-glav-pribaltiki/ Washingtoni kohtumine.
Vaba vaatleja
26. märts 2018 22:46
Pole midagi uut siin päikese all, kui vähegi ajaloo ja inimkäitumise vastu huvi tunda. Kui on vaja ettekäänet millekski suuremaks, siis see ka leitakse ning pole üldse oluline kes siis selleks sobivas teos ka tegelikult süüdi on ja loogiline on oletada, et kogu intriigi taga seisjad teevad kõik endist oleneva, et tegelik süüdlane kunagi ei selgukski. Ainus, mis võib aidata tõe jälile, on nagu iga muu ettekavatsetud kuriteogi puhul, otsida kasusaajaid ehk motiivi. Ja antud juhtumi puhul peab olema ikka täielik idioot, et selle taga Moskva võimukandjate karvast kätt näha, sest neile on kogu seda janti küll kõige vähem vaja olnud. Küll sobitub see juhtum aga hästi Lääne Euroopa õigus- ja väärtusruumi, kus erinevatel nõiaprotsessidel on alati olnud oma kindel ja mitte sugugi vähetähtis koht.
jaan
26. märts 2018 21:24
venemaa pole kindlasti mitte süüdi, seda tegi keegi, et Venemaale kätte maksta.
Ah soo
26. märts 2018 18:18
USA on kõige suurem anastaja riik ja kui paljud on hukkunud naftariikides nende pommirahe all. Kui paljud on hukkunud Süürias, sest USA ei läinud appi mitte Süüria valitsusele vad ei tea kellele. See laim Venemaa vastu on ääretult alatu ja kohe jäädi suure mõnuga uskuma. Mitte midagi ei ole kindlaks tehtud. Seda võis teha Ukraina kättemaksuks. See riik on kõigeks võimeline. Kas on meelest läinud kuidas toimus verine võimuvahetus Kiievis. Mitte kuidagi ei saa kindlaks teha, et see oli Venemaa tegu ja see on vaid laim ja vale.