"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Tallinna Keskraamatukogu pakub nutinõustamist (0)
11. aprill 2018
Scanpix

Tallinna Keskraamatukogus toimuvad koostöös NutiAkadeemiaga nutinõustamised, mille eesmärgiks on parandada eestlaste digioskusi. NutiAkadeemia on koolitus- janõustamisprojekt, mille sihiks on teha kõigist huvilistest vilunud nutiseadmete kasutajad.

Nõustamisele võib tulla nii enda nutiseadmega või kasutada raamatukogu nutiseadmeid. Soovitame nõustamiseks aeg raamatukoguga eelnevalt telefoni või e-posti teel kokku leppida.
Kesklinnas toimuvad nutinõustamised kahes raamatukogus:

Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) esmaspäeviti kell 15.00-16.30. Tule enda nutiseadmega või kasuta raamatukogu nutiseadet.

Eelregistreerimine: e-posti aadressil ls@tln.lib.ee või telefonil 683 0917.

Võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40) eestikeelsed nutinõustamised teisipäeviti kell 11-13 ja venekeelsed kolmapäeviti kell 11-13.

Eelregistreerimine e-posti aadressil vo@tln.lib.ee või telefonil 683 0960.

Nutinõustamisest raamatukogus saavad osa ka teiste linnaosade elanikud. Nõustamiste toimumisajad ja kohad leiab Tallinna Keskraamatukogu veebilehelt ja Tallinna veebilehelt.

Nutinõustamised toimuvad septembrini 2018. Enne nõustamisele tulemist võib lahendada NutiAkadeemia nutitesti. Lisainformatsiooni nutinõustamiste kohta küsi lähimast raamatukogust (vt kontakte).

Nutinõustamise projekti viivad läbi Tallinna Keskraamatukogu, Vaata Maailma SA, IT-koolitus, Swedbank Eesti, SEB, Telia, Elisa ja SK ID Solutions.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.