"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pirita linnaosa proovib leida lahendust perearstikeskuse parkimismurele (0)
12. aprill 2018
Scanpix

Vabaõhukooli tee esimese etapi rekonstrueerimise käigus vähendati Pirita-Kose Perearstikeskusest üle tee asuvast parklast parkimiskohti, mis on tekitanud perearstikeskuse külastajatele muret.  

Linnaosa vanem selgitas, et parkimiskohtade vähenemise taga on tehnilised ja liiklusohutusest tulenevad põhjused. “Tallinna Kommunaalamet uuris erinevaid võimalusi parkla samas suuruses või suuremana rajamiseks, kuid kahjuks perearstikeskusest üle tee seda võimalust enam nii suurel määral liiklusohutusnõuete tõttu ei olnud. Parkla suuremalt rajamist takistasid ka Elektrilevi AS-i kõrgepinge alajaama kaitsevöönd ning parkla taga asuvad kinnistud, kuhu peab olema nõuetekohane ligipääs,” ütles linnaosa vanem Alina Tubli.

“Mõistan külastajate soovi parkida võimalikult perearstikeskuse lähedal. Seetõttu otsime võimalusi täiendavate parkimiskohtade loomiseks. Ühe alternatiivina rajati täiendavad parkimisvõimalused umbes 150 m kaugusele Osja tee poole. Sealt perearstikeskusesse ja tagasi liikumiseks loodi ka valgustatud ja asfalteeritud kõnnitee. Tallinna Transpordiamet lisab lähipäevil täiendavasse parklasse suunavad viida,” lisas Alina Tubli.

Vabaõhukooli tee rekonstrueerimist puudutavates küsimustes võib pöörduda Tallinna Kommunaalameti poole helistades 645 7191, kirjutades kommunaal@tallinnlv.ee või minnes kohale aadressil Mündi 2, Tallinn.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.