"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Nõmme linnaosa sõlmis politseiga koostööleppe (0)
20. aprill 2018
Nõmme linnaosa valitsus

"Linnaosavalitsusel on piirkonna konstaablite, noorsoopolitseinike ja abipolitseinikega väga hea koostöö. Pidasime aga oluliseks, et järjepidevuse ja selguse tagamiseks oleks tegevussuunad kirjalikult fikseeritud," ütles Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

Nõmme linnaosa valitsus ja Politsei- ja piirivalveameti Põhja prefektuur sõlmisid sel nädalal koostööleppe, mille eesmärgiks on luua eeldused omavaheliseks paremaks koostööks Nõmme linnaosa territooriumil avaliku korra ning kogukonna turvalisuse loomiseks.

“Turvaline elukeskkond on koostöö tulemus, millesse saavad panustada kõik. Eelkõige pean silmas koostööd elanike vahel, kellele läheb korda, mis koduümbruses toimub, aga ka siseturvalisust tagavate ametkondade ja kohaliku omavalitsuse koostööd,” lausus Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

“Linnaosavalitsusel on piirkonna konstaablite, noorsoopolitseinike ja abipolitseinikega väga hea koostöö. Pidasime aga oluliseks, et järjepidevuse ja selguse tagamiseks oleks tegevussuunad kirjalikult fikseeritud,” lisas Šillis.

Pärast koostöölepingu sõlmimist tänati vabatahtlikke abipolitseinikke, kes Rabajooksu korraldamisel linnaosavalitsusele abiks olid.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.