“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
ARGO ADER: Ärritab, et mõni firma tõstab tipptunnil poolteist korda hinda (1)
29. aprill 2018
Scanpix

"Inimesel on võimalus tellida odavam takso, mis võib tõesti olla mõnikord natukene ligadi-logadi, aga saab tellida ka natukene kallima, aga tunduvalt parema, kus auto on kvaliteetne ja hästi mugav," ütleb treener ja kulturist Argo Ader.

“Ise eelistan tellida taksosid pigem soliidsematest firmadest. Mõnikord tuleb aga ette ka selliseid olukordi, kus takso hind ja kvaliteet ei mängi enam rolli, vaid oluliseks muutub see, kas taksot üldse saab. Mind ärritab taksonduses mõne firma sellina taktika, et kui on taksode tellimise tippaeg, tõstab see firma 1,5-korda hinda,” rääkis Ader. “Eelistan tavalist taksot jagamisteenusele, sest viimasel juhul ma ei tea, kellega ma pean sõitu jagama.”
 
“Selle peale ei ole ma tulnudki, et peaksin taksosse istudes oma julgeoleku pärast muretsema. Pigem võib tekkida selline probleem, et inimene teab, kuidas kõige otsemat teed sihtkohta jõuda, aga taksojuht tahab sõita sinna mingit oma teed pidi,” sõnas ta. “Mingi kontroll võiks taksonduse üle olla küll.”
“Taksojuhid tunnevad mind sageli ära,” tunnistas Ader. “Tihti muutuvad nad siis hästi lõbusaks ja esitavad hästi palju küsimusi. Ükski minu taksosõit ei möödu ilma, et ma ei peaks rääkima treeningutest ja toitumisest. Taksojuhid vaatavad alati mind ja ütlevad, et peaks ka trenni tulema. Minu jaoks on sellised jutuajamised pigem lõbusad kui tüütavad. Ma hea meelega aitan inimesi ja kutsun neid trenni. Taksojuhtidel on ju istuv töö ja nad peaksidki end liigutama.”
 
Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Kiilakas
30. apr. 2018 22:26
Hea loll jutt