"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Toimus Haabersti, Kristiine, Mustamäe ja Põhja-Tallinna seltside ühine ümarlaud (0)
16. mai 2018
Haabersti Linnaosa Valitsus

Täna toimus Kristiine Linnaosa Valitsuse saalis Haabersti, Kristiine, Mustamäe ja Põhja-Tallinna seltside esimene ühine ümarlaud.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul toimus ühine seltside ümarlaud seetõttu, et tõhustada koostööd ja vahetada kogemusi linnaosade ning seltside vahel. “Ühine ümarlaud on heaks võimaluseks jagada linnaosade senised praktikad koostöös asumiseltsidega teiste linnaosavalitsustega ning samuti kuulata ära asumiseltside ootused ja ettepanekud linnaosadele,” ütles Jürgenson.

Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe sõnul on üha rohkem märgata elanike kasvavat huvi oma asumi sees kaasa rääkida linnakeskkonna kujunemisel ja otsustamises. „Kristiine Linnaosa Valitsuse  soov on olla olemasolevatele kui ka alles tekkivatele asumiseltsidele toeks, kaasata neid, koondada head ideed ja tegusad inimesed, et parendada koostööd linnaosavalitsuse ja kodanikeühenduste vahel,“ ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Lisaks tutvustas ümarlaual oma töid ja tegemisi linnavalitsuse kaasamisnõunik Kristjan Maasalu. Ümarlaual osales ka linnakassa juhtivspetsialist, kes vastas kohapeal tekkinud küsimustele, mis puudutasid asumiseltside linnapoolset rahalist toetamist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.