"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja puiestee ja Kalasadama ristmikul algab remont (0)
29. mai 2018
tallinn.ee/Pilt on illustratiivne

Alates 6. juunist toimub Põhja puiestee ja Kalasadama tänava ristmiku rekonstrueerimine.

Ehitustööde ajal on ristmiku piirkonnas liiklus tugevalt häiritud. Põhja pst-l jääb liiklusele avatuks üks läbiv sõidurida. Palume võimalusel vältida tööde tsooni ja sellega piirnevat ala ning valida liiklemiseks teine marsruut. Eeldatav ehitustööde aeg on kaks kuud.

Sulgemisluba

Tallinna Kommunaalameti teatel on Põhja puiestee ja Kalasadama tänava ristmiku rekonstrueerimiseks on sõlmitud töövõtuleping AS-iga TREV-2 Grupp. Tööde eesmärgiks on Põhja puiestee ja Kalasadama tänava ristmiku ja lähipiirkonna liiklusohutuse suurendamine.

Rekonstrueeritavas lõigus rajatakse 3,25 m laiuste sõiduradadega asfaltkattega sõidutee. Jalgteede laius on 2,5 – 3,0 m. Tööde käigus rajatakse sajuveekanalisatsioon ning rekonstrueeritakse tänava alused veetrassid. Jalakäijate ülekäiguradadele paigaldatakse erivalgustus. Vaegnägijate liikumise hõlbustamiseks paigaldatakse ülekäiguradadele braikivid. Rekonstrueeritud ristmiku valgustamiseks kasutatakse LED-tehnoloogial põhinevat tänavavalgustust. Lisaks tee-ehituslikele töödele rekonstrueeritakse AS Tallinna Vesi finantseerimisel veetorustik.

Tööde lepingujärgne maksumus on 851 000 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.