"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinn toetab 20 000 euroga võrkpalli võistlust ja ettevalmistusi (0)
30. mai 2018
Scanpix/ Illustreeriv pilt

Võrkpalli liit korraldab esmakordselt rahvusvahelise Tallinn International Vollyball Cup 2018 võistluse, kus osalevad Eesti, Venemaa, Itaalia ja Iraani meeste järelkasvu B-koondise võistkonnad.

Tallinna linnavalitsuse korralduse eelnõus tehakse ettepanek eraldada linnavalitsuse reservfondist 20 000 eurot Eesti Võrkpalli Liidu korraldatava Tallinna International Vollyball Cup 2018 võistluse kulude osaliseks katmiseks ning meeste võrkpalli B-koondise ettevalmistuseks.

Võrkpalli liit korraldab esmakordselt rahvusvahelise Tallinn International Vollyball Cup 2018 võistluse 8.‑10.‑juunil Audentese Spordihallis, kus võistlevad omavahel Eesti, Venemaa, Itaalia ja Iraani meeste järelkasvu B-koondise võistkonnad. Turniir on väga kõrgetasemeline ja äärmiselt oluline noormängijate arenguks.

Võrkpalli liit pöördus Tallinna linnavalitsuse poole taotlusega toetada Tallinn International Vollyball Cup 2018 rahvusvahelise võistluse korraldamist ning meeste võrkpalli B-koondise ettevalmistamist 20 000 euroga. Võistluse ja meeste võrkpalli B-koondise ettevalmistuskulud kokku on 69 084 eurot ning linnalt küsitakse toetust võistluspaiga rendikulude ja koondise ettevalmistuse kulude osaliseks katmiseks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.