“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Haaberstis toimuvad suvised lastehommikud (0)
12. juuni 2018
Scanpix/ pilt on illustreeriv

Laupäeval kell 11.00 toimub suvine lastehommik Järveotsa mänguväljaku juures haljasalal (Järveotsa tee 15a). Seekord on lastehommiku teemaks lemmikloomad. 

Külla tulevad koerakasvatajad ja sõbralikud koerad ning toimub koerte sportlik Agility võistlus. Räägitakse vastutustundlikust loomapidamisest ning väikeseid hobusesõpru ootavad endaga sõidule ponid.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haabersti suvised lastehommikud osutunud väga populaarseks. “Sel aastal toimuvad lastehommikud Õismäe tiigi ääres amfiteatris, Järveotsa mänguväljakul ning esmakordselt ka Kakumäe rannas. Lastehommikutel on kavas etendused, mitmesugused mängud, meisterdamised, loosimised ja palju muud huvitavat. Suvised lastehommikud on hea võimalus tulla koos perega ja veeta üheskoos sisukalt aega,” ütles Jürgenson.

PetCity lemmikloomakeskuse koolitaja-instruktor osaleb lemmikloomade hommikul koos labradori retriiver Miaga ning räägib vastutustundlikust lemmiklooma pidamisest. Lisaks loosib PetCity kõigi väikeste lemmikoomapidajate vähel välja toredaid auhindu.

Lastehommikute kava:

16.06 Lemmikloomade hommik

Järveotsa mänguväljakul (Järveotsa tee 15a).

7.07 Teadushommik

Õismäe tiigi amfiteatris. Külla tuleb Robotexi messi  korraldav meeskond koos huvitavate robotitega.  Teadusshow ja nutigeen.

4.08 Laste suvine rannapidu

Kakumäe rannas. Kavas on liivaskulptuuride meisterdamised, lasteteatri etendus ning lõbus ja energiline laste zumba.

1.09 Tere, kool!

Õismäe tiigi amfiteatris. Kavas on laulud, mängud ja lasteteater. Ürituse lõpus suur kommisaluut!

 

NB! Vihmase ilma korral toimuvad lastehommikud Nurmenuku raamatukogus või Õismäe sportmängude hallis (v.a lastehommik Kakumäe rannas).

 

Lastehommikutest osavõtt on kõigile huvilistele tasuta.

 

Lastehommikuid korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus.

Korraldaja jätab endale õiguse teha vajadusel programmis muudatusi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.