Homme, 21. juuni õhtul kell 18 astuvad Mustamäe esinduspargi lavale Karl Madis ja Margus Martmaa. 5. juulil astub lavale ansambel Parvepoisid, 19. juulil lembelaulik Sulo; 9. augustil .
“Esimene Männi pargi suvekontsert Reet Linna ja Are Jaamaga läks vaatamata suhteliselt nadile ilmale toredasti korda,” kinnitab linnaosa vanem Lauri Laats. “Publik lustis, meeleolu oli Männi pargis mõnus, jäime kõik rahule. Ja saime kinnitust oma otsusele muuta Männi pargi suvekontserdid pikaks traditsiooniks. Muusika on rõõmu jaoks – ja rõõmu ei saa kunagi olla liiga palju!”
Toomas Anni ning suvekontsertide sarja lõpetavad 23. augustil Mait ja Mikko Maltis. Kontserdid algavad õhtul kell kuus ja on kõigile tasuta. Muusikaelamusi täis suve kõigile!